Coin Master: Farm Seasons

Ücretsiz çiftlik oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51.38 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Coin Dozer Carnival Games
Siz bekleyen güzel bir çiftlik var tamir etmenizi bekleyen. Kendi çiftliğiniz tamir etmenin keyfini çıkarın. Çiftlikte yepyeni hayvan ve eşyalar var; At, Köpekler, Arılar, Balık, Çay Standı gibi.

Düşünün bir çiftliğin var ve tamir edilmeyi bekliyor. Çiftlikte yepyeni hayvanlar ve eşyalar var. Bunlardan bazıları: At, Köpekler, Arılar, Balık, Çay Standı vb. Nasıl mı oynayacaksınız çok kolay. Altın sikkeleri iticinin üzerine bırakın ve toplamak için onları bir küme ve kenarın üzerine dolaştırın. Paraları yanlara itmemek için dikkatli ol! Özel paralar görünür ve size yardımcı bir destek sağlar! Ödül çizgilerini tamamlamak ve bonusların kilidini açmak için makine tahtasının üzerindeki ödül ve bulmaca parçalarını toplayın! Rejenere madeni paralarınızı harcamak için günlük olarak geri gelin! Yetişkin kitleye yönelik olan bu oyunda birçok özellik mevcuttur.

Bu özellikler:

- Etkileyici 3D grafikler!

- Seçmek için 4 muhteşem sahne!

- Toplanacak 100 ödül!

- Çiftlik bulmaca keşfetmek için büyülü ROSE toplayın, kendi çiftliğinin tadını çıkarın!- 30'dan fazla özel sikke ve powerups!- Başka bir büyük kazanın için mektupları toplayın!- Çok özel efektler!

- İnanılmaz gerçekçi fizik!

Küçük bir hatırlatma: Bu oyunlar yetişkin kitlelere yöneliktir ve gerçek para ya da gerçek para ya da ödül kazanmak için herhangi bir fırsat sunmaz. Bu oyundaki başarı, gerçek parayla oynanan kumarda gelecekteki başarı anlamına gelmez.Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu saatlerce oynayabilirsiniz. Şimdi kendi çiftliğinin tadını çıkarma zamanı.

Coin Master: Farm Seasons indir